نرم افزار انبارداری-حسابداری-حقوق

پایگاه تخصصی بحث و گفتگو و اطلاع رسانی حسابداری و نرم افزار حسابداری و مالی

آموزش اکسل 4

آموزش اکسل 4

آدرس دهی مطلق فرض كنید میخواهیم حقوق افراد یك اداره را حساب كنیم. حقوق با استفاده از فرمول زیر حساب میشود : حقوق پایه * 7% - حقوق پایه = حقوق حقوق پایه را در ستون B مینویسیم. برای محاسبه حقوق میتوانیم در سلول C1 فرمول B1-B1*7% را بنویسیم و برای تمام افراد Auto fill كنیم. در این حالت در حقیقت از آدرس دهی نسبی استفاده كرده ایم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 10:59  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

آموزش اکسل 3

ویرایش سطر و ستون اضافه کردن سطر : روش اول : 1- بر روی سطری که میخواهیم سطر جدید قبل از آن اضافه شود ، کلیک میکنیم. 2- منوی Insert را انتخاب میکنیم. 3- گزینه Rows را انتخاب میکنیم. روش دوم : 1- بر روی سطری كه میخواهیم سطر جدید قبل از آن اضافه شود كلیك راست میكنیم. 2- از منوی باز شده Insert را انتخاب میكنیم. نکته سطرهای زیرین به پایین رانده میشوند. اضافه کردن ستون : روش اول : 1- بر روی ستونی که میخواهیم ستون جدید قبل از آن اضافه شود ، کلیک میکنیم. 2- منوی Insert را انتخاب میکنیم. 3- گزینه Column را انتخاب میکنیم. روش دوم : 1- بر روی ستونی که میخواهیم ستون جدید قبل از آن اضافه شود Right Click میکنیم. 2- گزینه Insert را انتخاب میکنیم. نکته ستون قبلی به جلو رانده میشود. تغییر ارتفاع سطر : برای تغییر ارتفاع سطر به دو روش میتوان عمل کرد : روش اول : کافی است به مرز بین سطر مورد نظر و سطر بعدی رفته تا مکان نما به صورت یک فلش دو سر در آید. سپس مرز سطر را به محل مورد نظر Drag میکنیم. روش دوم : در این روش ارتفاع به اندازه دقیق تنظیم میشود .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 10:57  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

آموزش اکسل 2

آموزش اکسل 2

اطلاعات در Excel اطلاعات در محیط Excel میتوانند اعداد ، حروف ، تاریخ ، زمان و یادداشت باشند كه در زیر به شرح تك تك آنها میپردازیم : ( توجه داشته باشید كه با فرمت اطلاعات در آینده بیشتر آشنا میشوید و این قسمت فقط برای آشنایی با انواع اطلاعات میباشد. ) 1- اطلاعات عددی کار کردن با اعداد : Excel تمام اعداد را یکسان فرض میکند. بنابراین دقت زیادی در نمایش اعداد به صورت مبلغ ، تاریخ و کمیت یا هر شکل دیگری از اعداد ندارد. در Excel اعداد را به دو روش میتوان وارد نمود :


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 10:56  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

آموزش اکسل 1

آموزش اکسل 1

Excel یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Solution) است. از Excel برای محاسبات ریاضی ، آماری و نمودار کشی استفاده می شود . برای مطالعه ی این دوره ی آموزشی نیاز است کاربران محترم آشنایی مقدماتی با محیط Windows داشته باشند . جهت نصب و اجرای نرم افزارهای Office که Excel نیز شامل آن می شود ، نیاز به سیستمی با مشخصات ذیل می باشد :


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 10:41  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

مشکلات ایجاد شده در ویندوز XP به علت آنتی ویروس سیمانتک

مشکلات آنتی ویروس سیمانتک

مشتریان و کاربران آنتی ویروس سیمانتک رضایت چندانی از آخرین آپدیت این برنامه ندارند. طبق گزارش های ارسال شده رایانه هایی که دارای سیستم عامل ویندوز XP هستند پس از آپدیت آنتی ویروس سیمانتک دچار مشکل میشوند. پس از آپدیت این برنامه به اصطلاح ” صفحه مرگ آبی ” نمایش داده میشود. این گزارشات توسط خود شرکت سازنده آنتی ویروس ارائه شده است.


برچسب‌ها: مشکلات آنتی ویروس سیمانتک
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 10:17  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

توابع حسابداری در اکسل

توابع حسابداری در اکسل

238تابع در اکسل وجود دارد که در این جا آنها را معرفی می نماییم.عملکرد

نام تابع

مقدار حقیقی عدد را باز می گرداند، عددی بدون علامتش.

ABS

------------------------------------------------------------

ACOS

معکوس کسینوس عدد را باز می گرداند

ACOSH

ایجاد مرجع سلول بعنوان متن، با داشتن شماره های ردیف و ستون مشخص شده.

ADDRESS

بررسی می کند که آیا همه نشاوندها صحیح است، و صحیح را باز می گرداند در صورتی که همه نشاوندها صحیح باشد.

برچسب‌ها: توابع حسابداری در اکسل, حسابداری در اکسل
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 10:13  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

معرفی آفیس ۲۰۱۳ + فایل نصب آفلاین ( ۳۲ و ۶۴ بیتی )

دانلود آفیس 2013

دانلود آفیس 2013

شرکت مایکروسافت روز دوشنبه مورخ ۱۶ جولای سال جاری نسخه رسمی آزمایشی بسته نرم افزاری آفیس ۲۰۱۳ را عرضه کرد . این بسته که با نام آفیس ۱۵ شناخته میشود دارای قابلیت های جدیدی همچون سازگاری با سیستم عامل جدید این شرکت یعنی ویندوز ۸ میباشد . همچنین قابلیت هایی برای سازگاری با دستگاه هایی با صفحه نمایش لمسی در این نسخه در نظر گرفته شده است . این نسخه تا زمانی که نسخه نهایی آفیس ۲۰۱۳ به صورت رسمی عرضه شود ، رایگان خواهد بود .برچسب‌ها: دانلود آفیس 2013, دانلود آفیس 365, اکسل 2013
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 10:5  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

حسابداری در اكسل

حسابداری در اكسل

ACOS


معکوس کسینوس عدد را باز می گرداند

ACOSH

ایجاد مرجع سلول بعنوان متن، با داشتن شماره های ردیف و ستون مشخص شده.

ADDRESS

بررسی می کند که آیا همه نشاوندها صحیح است، و صحیح را باز می گرداند در صورتی که همه نشاوندها صحیح باشد.

AND

تعداد ناحیه ها را در مرجع باز می گرداند. ناحیه محدوده ای است از سلولهای همجوار یا سلول منفرد.

AREAS

------------------------------------------------------------

ASIN

معکوس سینوس عدد را باز می گرداند.

ASINH

------------------------------------------------------------

برچسب‌ها: حسابداری در اكسل, توابع حسابداری در اکسل, فرمولهای حسابداری در اکسل, حسابداری با اکسل
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:57  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

خدمات حسابداری و حسابرسی

خدمات حسابداری و حسابرسی

شرکت داراي پيشينه 26 ساله در زمينه ارائه خدمات حسابداري ، حسابرسي و نگهداري از دفاتر شركت ها و كارخانجات مي باشد و كليه عمليات ثبت، تحرير و مكانيزه نمودن اطلاعات و همچنين جمع آوري مدارك و اطلاعات، قيمت گذاري موجودي كالاها، پلاك كوبي اموال، تشكيل پرونده هاي پرسنلي، تهيه گردش فرمهاي مورد استفاده در واحدهاي تجاري، فرمول های

هاي توليد، اتوماسيون و بهينه سازي روند حسابداري صنعتي و بازرگاني را انجام مي دهد.

گروه حسابداري اين شركت آمادگي ارائه كليه خدمات حسابداري و حسابرسي به واحدهاي صنعتي، تجاري و بازرگاني مي باشد. اين خدمات مي تواند در محل شركت شما يا در محل شرکت صورت بگيرد.


برچسب‌ها: حسابداری, نرم افزاحسابداری, نرم افزار حسابداری, نرمافزارحسابداری
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 17:47  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری

فعاليت اصلي تحليل، طراحي و پياده سازي نرم افزارهاي جامع مالي و اداري مي باشد از جمله محصولات ارائه شده توسط اين گروه مي توان به نرم افزارهاي حسابداري كه در نسخه هاي متنوع، متناسب با نياز واحدهاي مختلف صنعتي، فروشگاهي، پیمانکاری و بازرگاني طراحي شده است اشاره كرد.  در كنار نرم افزارهاي حسابداري .

نرم افزارهاي جانبي ديگر را به صورت متمركز در اختيار مشتريان قرار مي دهد. اين نرم افزارهاي جانبي شامل نرم افزارهاي حقوق و دستمزد، انبار تعدادي،اموال و تجهيزات و ... مي باشد.

بمنظور ارائه محصولات با كيفيت برتر اين گروه در كنار برنامه نويسان خود از تجربيات حسابداران و مديران مالي خبره نيز بهره مي برد تا سيستم هاي ايجاد شده تطابق كامل با استانداردهاي حوزه هاي مالي و اداري را داشته باشند.


برچسب‌ها: حسابداری, نرم افزاحسابداری, نرم افزار حسابداری, نرمافزارحسابداری
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 17:46  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداریحسابداری مجموعه ای از اجزا به هم پیوسته در داخل یک سازمان یا موسسه را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل ، ثبت، طبقه بندی ، تلخیص رویدادهای مالی می نماید و اطلاعات حاصله را در قالب گزارشاتی در اختیار استفاده کنندگان درون و برون سازمانی قرار دهد. هدف این است که بتوان موقعیت سازمان خود را در بازارهای داخلی و جهانی ارزیابی کرده و با روشهای نوین و عملی به مشتریان خود بشناساند و درنهایت بتوان خروجی های سازمان خویش را در قالب گزارشات مدون و استاندارد جهت استفاده مدیران سازمان و سهامداران در اختیار آنها بگذارد.
از مهمترین ابزاری که می تواند چنین امکاناتی را در اختیار سازمان قرار دهد نرم افزار حسابداری می باشد که به عنوان هسته اصلی سیستم خاص وظیفه جمع آوری و یکپارچه سازی نتایج عملیات و کلیه فعالیت های انجام شده در سطح سازمان را به عهده دارد. شرکت داده کاوان پارس با هدف تامین نیازهای موسسات و سازمان ها طرف قرارداد و با اتکا به دانش متخصصین .
حسابداری و مالی و مهندسین نرم افزار خود نرم افزار های جامع حسابداری میزان را ارائه می نماید. این مجموعه تمامی تلاش خود را برای ایجاد نرم افزارهای حسابداری منطبق بر اصول و قواعد حسابداری به کار گرفته که به موجب تلاش های متخصصان این گروه اعم از حسابداران و طراحان نرم افزار مجموعه بی نظیری از نرم افزار های حسابداری فراهم شده است که در حوزه مختلف از جمله در حوزه صنعتی قابل بکارگیری می باشد.
برچسب‌ها: حسابداری, نرم افزاحسابداری, نرم افزار حسابداری, نرمافزارحسابداری
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 17:44  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

نرم افزار برنامه حسابداری چیست؟

نرم افزار برنامه حسابداری چیست؟

نرم افزار حسابداری نیازهای یک بنگاه تجاری از قبیل سرعت ، امنیت ، قابلیت اطمینان ، و قدرت تحلیل و آنالیز اطلاعات را برآورده می کند. نرم افزار حسابداری ابزارهای مورد نیاز برای محاسبات و اتومات کردن خیلی از پروسه های حسابداری را برای پیش بینی های امور مالی یک شرکت (یا فروشگاه) ارائه می کند.

نرم افزار حسابداری گزارشاتی از قبیل:
 • فروش
 • ارزش اموال و داراییها
 • هزینه های بالاسری
 • هزینه های تولید
 • صورتحساب عملکرد سود و زیان و ارزش افزوده و...
را ارائه می کند.

منافع استفاده از نرم افزار حسابداری:
بسته به نیازهای تجاری و نوع نرم افزار حسابداری، مطمئن باشید که با استفاده از نرم افزار حسابداری منافع زیادی خواهید کرد که
بعضی از این منافع به شرح زیر است :
 • پیشی گرفتن از رقبا
 • افزایش سودآوری
 • پایین آمدن هزینه های حسابداری
 • تصمیم گیری هوشمندانه
 • ایجاد اعداد ارقام دقیق در حسابداری اتومات کردن کارهایی از حسابداری که بصورت دستی انجام می شود
اینها فقط بعضی از منافع بکارگیری نرم افزار حسابداری در حرفه شماست با توجه به اینکه بسته های نرم افزاری حسابداری زیادی در بازار موجود است بهتر است بعد از اینکه مشخص کردید چه انتظاری از نرم افزار حسابداری دارید نسخه نمایشی (آزمایشی) آن را اجرا کرده و با خواسته های خود مقایسه کنید.
مهم نیست چه نوع تجارت و خرید و فروشی می کنید،نرم افزار حساب داری برنامه حسابداری مناسب با شغل و بودجه شما را به شما ارائه می کند. نرم افزار حسابداری بر اساس حدود 6 سال تجربیات حسابداری طراحی و نوشته شده است و مرتبا نسخه های جدید آن نیز ارائه میشود.
تحت شبکه بودن(client/server) و راحتی کار با نرم افزارهای حسابداری از ویژگیهای بارز آن می باشد.

برچسب‌ها: نرم افزار برنامه حسابداری, برنامه حسابداری, نرم افزار برنامه حسابداری چیست
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 17:35  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

حسابداری چیست؟

حسابداری چیست؟

حسابداری عبارتست از مجموعه‌ای از اجزای بهم پیوسته و حسابداران در داخل یک سازمان یا موسسه که به جمع آوری، تجزیه و تحلیل، ثبت، طبقه‌بندی، تلخیص رویدادهای مالی می‌نماید و اطلاعات مالی را در قالب گزارشات و تزارنامه های مورد نیاز در اختیار استفاده‌کننده‌گان درون سازمانی و برون سازمانی قرار می‌دهد.
حسابداری یا به تعبیری زبان تجارت روشهایی است قراردادی که توسط استادان ، کارشناسان و یا انجمنهای حرفه ای حسابداران تدوین گردیده است و به تدریج مورد قبول همگان قرارگرفته است و قابل تصحیح و تغییر می باشد.
برای حسابداری تعاریف گوناگونی عنوان شده است که از آن جمله می توان به مورد زیر اشاره کرد : فرآیند تشخیص، اندازه گیری و گزارش اطلاعات اقتصادی که برای استفاده کنندگان اطلاعات مزبور امکان قضاوت و تصمیم گیریهای آگاهانه را فراهم می سازد.

حسابداری عبارتست از خدمتی که با فراهم کردن اطلاعات مالی مورد نیاز مدیران، پرداخت کنندگان مالیات، اداره کنندگان و سایرین جهت تصمیم گیریهای آگاهانه انجام می پذیرد. حسابداری عبارتست از فن تفسیر، اندازه گیری و توصیف فعالیتهای اقتصادی و مالی. در حسابداری هدف بر این قرار گرفته است که با بنیانگذاری یکسری ضوابط و قراردادها اطلاعات لازم را برای حل مسایل مالی یک موسسه بدست آوریم .
تاریخچه حسابداری و حسابرسی
در عصری که جوامع بشری همواره در حال پیشرفت های علمی و صنعتی و اقتصادی می باشند و با توجه به اینکه نقش فعالیتهای مالی در هر پیشرفت و توسعه ای غیر قابل انکار می باشد نیاز به توسعه حسابداری روز به روز افزایش می یابد . در قرون وسطی مرسوم بوده است که فرمانروایان مالیاتها را جمع آوری می کردند و آنرا در جهت رفع نیازهای مالی مربوط به توسعه املاک به مصرف می رساندند.در آن زمان یکی از وظایف حسابداران تهیه صورتی از اموال افراد برای خزانه داری فرمانروا به منظور اخذ مالیات بود . از دیگر وظایف حسابداران آن زمان می توان به تهیه گزارش سفر افرادی که به کار تجارت بین کشورها اشتغال داشتند اشاره کرد. این گزارش در پایان هر سفر تهیه می گردید و هدف از آن تعیین سود و زیان مربوط به آن سفر بود. در قرن سیزدهم و چهاردهم به دلیل رشد عملیات تجارتی تحولاتی در سیستم نگهداری حسابها به وجود آمد. لوکا پاچیولی ( LUCA PACIOLI ) یک کشیش ایتالیایی و درواقع یک ریاضیدان بود که توانست با انتشار کتاب ریاضیات لوکا پاچیولی موجب گسترش فن دفترداری دوطرفه در سراسر اروپا گردد.وی در این کتاب که چند فصلش اختصاص به حسابداری داشت توانست مهارت تجزیه و تحلیل گری خود را در جهت توصیف سیستم حسابداری دوطرفه به کار برد.
با وجود اینکه دراین کتاب هیچ اشاره ای به دوره مالی ، چگونگی تهیه صورتهای مالی و نگهداری حسابهای مربوط به دارائیهای ثابت وجود ندارد و نیز تمایزی بین اموال شخصی صاحب موسسه وسازمان تجاری وی نگذاشته است ، به دلیل سادگی و داشتن ارزشهای علمی در طی قرون پانزدهم و شانزدهم به اغلب زبانها ترجمه شد و مورد استفاده قرار گرفت . از زمان به وقوع پیوستن انقلاب صنعتی در انگلستان ، نیاز به حسابداری به شکل چشمگیری افزایش یافت . پس از انقلاب صنعتی از آنجا که سرمایه های شخصی زیادی در شرکتها وارد گردید و موجب توسعه هر چه بیشتر آنها در بیشتر کشورهای در حال رشد شد و در نتیجه باعث به وجود آمدن غولهای صنعتی قرن بیست و یکم شد سیستمهای حسابداری از اهمیت بیشتری برخوردار گردیدند و حسابداری نیز با پیشرفت وضعیت اقتصادی توسعه و تکامل پیدا نمود.
مفاهیم پایه حسابداری :
 • حساب دوره مالی
 • دفتر روزنامه
 • دفتر کل
 • دفتر معین
 • درآمد هزینه
 • سرمایه
 • دارایی
 • بدهی
 • سند حسابداری


فرایند حسابداری دارای چهار مرحله به شرح زیر می باشد:
 • ثبت فعالیتهای مالی
 • طبقه بندی اقلام ثبت شده
 • خلاصه کردن اقلام در قالب اعداد قابل سنجش به پول
 • تفسیر نتایج حاصله از بررسی اقلام خلاصه شده

انواع حسابداری

حسابداری خود به رشته های مجزا و تخصصی تقسیم می شود که این رشته ها عبارتند از :
 • حسابداری مالی ( عمومی)
 • حسابداری دولتی
 • حسابداری صنعتی ( قیمت تمام شده )
 • حسابداری مالیاتی
 • حسابداری بودجه ای
 • حسابرسی حسابداری
 • سیستمها حسابداری موسسات غیر انتفاعی
 • حسابداری اجتماعی

مفروضات حسابداری


باید دانست که مفاهیم حسابداری مفروضاتی هستند که مبنای صورتهای مالی و سایر اصول حسابداری می باشند و به چهار دسته به شرح زیر طبقه بندی می گردند:
 • فرض داشتن شخصیت حقوقی جداگانه
 • فرض تداوم فعالیتهای مالی
 • فرض وجود واحد اندازه گیری
 • فرض دوره مالی

اصول حسابداری
اصول حسابداری به شش دسته کلی تقسیم می شوند :
 • اصل قیمت تمام شده
 • اصل وضع هزینه های همان دوره از درآمد همان دوره
 • اصل افشای حقایق اصل قابل اعتماد بودن اصل قابلیت مقایسه
 • اصل ثبات رویه
حسابداری در ایران
حسابداری در ایران در حوزهٔ نظری تحت تأثیر جریانات پازیتیویسم رشد کمّی زیادی کرده‌است و پایه گذاری تحصیلات تکمیلی با این نگاه به حسابداری صورت گرفته و توسعه یافته‌است. با این وصف تعریفی از حسابداری در ایران غالب است که مضمون و محتوای آن صرف نظر از چینش یا تفاوت ظاهری الفاظ آن برای همه دانش آموختگان حسابداری ایران شناخته شده‌است. بر اساس این تعریف:
حسابداری عبارت است از فرآیند شناسایی، جمع آوری، ثبت، طبقه بندی، تلخیص، گزارشگری، و تحلیل رویدادهای مالی یک شخصیت اقتصادی در یک دوره مالی معین بر اساس واحد پول ملی.
این تعریف ترجمهٔ کاملی است از تعاریف مختلفی که از حسابداری در عصر پازیتیویسم یعنی دهه‌های ۴۰ الی ۶۰ سده پیشین در دنیا رواج داشته‌است.


سید حسن سجادی نژاد و همچنین اسماعیل عرفانی و دکتر عزیز نبوی از بنیانگذاران حرفه حسابداری در ایران به شمار می‌روند که با تأسیس مدرسه عالی حسابداری شرکت ملی نفت و موسسه عالی حسابداری توانستند بیش از ۶۰۰۰ دانش آموخته رشته‌های حسابداری و حسابداری دولتی و حسابرسی پرورش دهند.

برچسب‌ها: حسابداری چیست
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 17:31  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

دانلود نرم افزار حسابداری

نرم افزار های زیادی در ضمینه حسابداری وجود دارند ولی یکی از ساده ترین و حرفه ای ترین و قوی ترین برنامه های حال حاضر حسابداری برنامه رافع 7 میباشد ، تولید نرم افزار رافع 7 توسط شرکت پایا افزار پویا صورت گرفته است،اما فروش و عرضه آن توسط شرکت مفتاح رایانه انجام می گردد ؛ همچنین این برنامه توسط گروه UnReal کراک شده است.
امکانات سیستم حسابداری :
تعریف و تدوین کدینگ و سرفصلهای حسابداری در سه سطح کل ، معین و تفضیلی بطور دلخواه.
تعیین و تخصیص تبصره های خاص به سیستم اتوماتیک از جهت قابلیتهای ویژه همچون :
آرتیکل های تشکیل دهنده اسناد بدهکاران و بستانکاران تجاری ، سرفصل های ثابت و متغیر، نحوه مرتب سازی ستون بدهکاران و بستانکاران در سند حسابداری.
تعریف و تدوین کلیشه اسناد برای صدور اسناد حسابداری
اتوماتیک.
تنظیم و تعریف تفضیلی ها بطور شناور و یا وابسته به معین های مختلف توسط کاربر بطور دلخواه.
ثبت
اسناد حسابداری در سه مرحله پیش نویس ، موقت ، دائم.
کپی از یک یا چند سند دیگر در سند جاری.
کپی از آرتیکل های سند
حسابداری در سند جاری.
تعریف صندوق های شرکت به تعداد دلخواه.
صدور سند افتتاحیه به صورت دستی یا خودکار و انتقال مانده ها از دوره مالی قبل.
بستن حسابهای موقت و صدور کاربرگ و سند اختتامیه به صورت خودکار در پایان دوره مالی.
مرتب سازی آرتیکل های اسناد و مدیریت چاپ آنها بر مبنای روال مشخص شده توسط کاربر.
درج شرح های تکمیلی علاوه بر شرح آرتیکل در اسناد
حسابداری جهت درج شرح های اختصاصی.
جستجو و مرتب سازی آرتیکل اسناد بر اساس عناصر تشکیل دهنده اسناد مالی.
صدور قبوض دریافت و پرداخت و نحوه تسویه
حساب به صورتهای نقد ، چک ، حواله های بانکی و یا تنخواه گردان و تایید اسناد دریافتنی و پرداختنی در بخش چک و بانک.
دریافت و پرداخت اسناد دریافتنی و پرداختنی به صورت ترکیبی از نقد و چک و حواله بانکی.
صدور و چاپ رسید د
ریافت و پرداخت.
چاپ اسناد حسابداری در سه فرمت.
قابلیت شماره دهی و شکل دهی خودکار اسناد بر اساس تاریخ.
-ثبت دفاتر بطور اتوماتیک با توجه به اسناد تراز.
دسترسی به سند و پیوست مربوطه از طریق دفاتر حسابداری.
مدیریت
گزارشگیری و شکل دهی دفاتر توسط کاربر.

گزارشات سیستم حسابداری
تراز آزمایشی در سطح گروه حسابها ( چهار ، شش و هشت ستونی ) در محدوده زمانی دلخواه و تعیین نمایش حسابهای مانده دار و حسابهای بدون مانده توسط کاربر
تراز آزمایشی در
سطح سرفصلهای کل ( چهار ، شش و هشت ستونی )
تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای معین ( چهار ، شش و هشت ستونی )
تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای تفضیلی ( چهار ، شش و هشت ستونی )
تهیه خلاصه اسناد جهت ارائه به اداره
مالیات در محدوده زمانی دلخواه
صورت حساب ریز تفضیلی های ویژه شامل ( اشخاص ، اموال ، حسابهای بانکی و  )
مانده حسابهای تفضیلی ویژه و بر اساس نوع گزارش از حیث مانده بدهکاری و بستانکاری
مانده حسابهای معین در حسابهای کل
مانده حسابهای
تفضیلی در معینهای مربوطه
حساب عملکرد سود و زیان
ترازنامه استاندارد
صدور کاربرگ
گزارش تراز ویژه بر حسب محدوده تفضیلی و معین و نمایش آن بر اساس مانده معین در تفضیلی و تفضیلی در معین
امکانات سیستم خرید و فروش
تنظیم و تعریف مشتریان
تعیین مشخصات مشتریان از حیث
طبقه بندی مشتریان ، وضعیت مانده حساب اول دوره ، تنظیم کد معادل
حسابداری ، نشانی ، تلفن و
تعریف بازاریاب و تنظیم نوع قرارداد و تعیین درصد آن
تنظیم پورسانت ویزیتور به ازای هر کالا یا به صورت کلی بر روی فاکتور فروش
اعمال تخفیفات درصدی ، کسورات ، اضافات بر روی فاکتور خرید و فروش
ثبت ، تعیین و تدوین کلیه خدمات مرتبط ( خدمات درآمدزا و خدمات هزینه ای )
ثبت و صدور پیش فاکتور فروش ، فروش ، برگشت از فروش ، خرید و برگشت از خرید
ثبت و انتقالی اطلاعات از روی پیش
فاکتور به فاکتور فروش
چاپ فاکتور فروش در سه فرمت رسمی ، دلخواه و بر روی فاکتورهای چاپ شده و آماده
تعیین و تعریف سه نرخ جهت فروش یک کالا و استفاده آن بطور دلخواه بر روی فاکتور فروش
ارتباط با دستگاه بارکدخوان
قابلیت تبادل
اطلاعات با سایر سیستمهای فعال مانند انبار ، حسابداری و
اعلام مانده پیشین مشتریان بر روی فاکتور فروش
اعلام موجودی کالا بصورت On Line و لحظه ای هنگام صدور فاکتور فروش
گزارشات خرید و فروش
صورت ف
روشندگان و خریداران یک کالا
صورت عملکرد یک کالا با اشخاص مرتبط با ان کالا
صورت عملکرد یک شخص با کالاها
صورت کالاهای خریداری شده از یک شخص
صورت کالاهای فروخته شده به یک شخص
صورت ارائه دهندگان یک نوع خدمات
صورت دریافت کنندگان یک نوع خدمات
صورت
خدمات ارائه شده به یک شخص
صورت خدمات دریافت شده از یک شخص
گزارش ویژه از کسورات و اضافات فاکتورهای خرید و فروش
صورت عملکرد یک کالا با بازاریابان
صورت عملکرد یک بازاریاب با کالاها
گزارشات ویژه از خرید و فروش و نحوه تسویه هر یک از فاکتورها
گزارش از پورسانت های کالاهای فروش رفته
گزارش
سود و زیان موردی حاصل از فروش یک کالا
آنالیز ماهانه فروش کالا
امکانات سیستم انبار
معرفی انبار به تعداد دلخواه و توزیع موجودی اولیه کالاها در انبار
تعریف و ایجاد گروه های اصلی و فرعی برای کالاها
تعریف واحد اندازه گیری در دو سطح اصلی و فرعی و تعیین ضریب تبدیل بین واحدهای فرعی و اصلی
معرفی مشخصات و شرح
مخصوص کالا در فاکتور خرید و فروش ، شماره سریال ، بارکد ، روش قیمت گذاری و طبقه بندی آن
کنترل نقطه سفارش و حداقل موجودی برای هر کالا درهر انبار
قیمت گذاری کالا به سه روش ، میانگین و میانگین موزون و FIFO
صدور حواله انبار و رسید کالا مستقل از دایره خرید و فروش جهت ورود کالاهای امانی و یا خروج کالاهای مصرفی
تهیه و تدوین اطلاعات مربوط به انتقال کالاها ما بین انبارها
چاپ رسید و حواله انبار
گزارشات سیستم انبار
کارت حسابداری موجودی کالا ( تعدادی)
کارت موجودی کالا (ریالی)
گردش مقدار وکاردکس کالاها طی دوره (مقداری)
صورت موجودی های جنسی انبارها
صورت موجودی های جنسی به تفکیک حد سفارش کالاها
آمارگردش کالاها بر اساس برگه های انبار
امکانات سیستم اموال و داراییها
ثبت و تعریف کلیه گروه های اثاثیه اداری شامل: اموال،ماشین آلات و تجهیزات موجود در شرکت( جهت مصارف داخلی یا فروش)
ثبت کلیه اموال و دارایی های ثابت اختصاص یافته به گروه های مختلف اموال، ماشین آلات و تجهیزات
ثبت مشخصات مربوط به کلیه مشتریان مرتبط با خرید یا فروش اموال
ملاحظه کامل مشخصات تمامی مشتریان مرتبط با خرید یا فروش اموال
ثبت فاکتورهای مختلف جهت خرید یا فروش اموال
ملاحظه فهرست کامل فاکتورهای خرید یا فروش اموال
ثبت فاکتورهای ویژه تعمیرات ونگهداری اموال
ثبت ذخایراستهلاک اموال مختلف در روشهای متفاوت مطابق با اصول قانون مالیات های مستقیم (روش مستقیم،نزولی، ارزش ویژه،)گزارشات سیستم اموال و داراییها
صورت موجودی اموال
صورت موجودی گروه های اموال
صورت وضعیت گردش یک اموال
صورت وضعیت ذخایر استهلاک اموال
صورت اموال خریداری شده
صورت اموال فروخته شده
صورت اموال تعمیر شده
صورت فروشندگان اموال
صورت خریداران اموال
صورت تعمیرکنندگان اموالامکانات سیستم چک و بانک
چاپ روی چک در قالبها ی مختلف
ثبت کلیه تفضیلی های مربوط به تمامی حساب های بانکی شرکت
ثبت کلیهحساب های بانکی اشخاص ( پرسنل و مشتریان مرتبط با شرکت)
ثبت چک های ابتدای دوره شرکت
ثبت چک های ابتدای دوره اشخاص
ملاحظه فهرست کامل حساب های بانکی شرکت
ملاحظه فهرست کامل حساب های بانکی اشخاص
ملاحظه تمامی چک های پرداختنی، چک های پاس شده، چک های صندوق و چک های باطل شده
ملاحظه تمامی چک های دریافتنی، چک های برگشتی، چک های خرج شده، چک های نقد شده، چک های وصول
شده و اسناد بانکی
ثبت کلیه حواله های بانکی وارده و صادره
ملاحظه فهرست کامل حواله های بانکی وارده و صادره
ملاحظه کلیه فهرست حسابهای بانکی اشخاص و شرکت
انجام کلیه عملیات چک و بانک شامل : واریز وجه نقد، برداشت وجه نقد، حواله های بانکی، هزینه های بانکی،
کنترل چک های شرکت و کنترل چک های اشخاص
ملاحظه فهرست کامل برگه های عملیات بانکی شرکت شامل :عملیات چک و بانک انجام شده بین شرکت و طرفهای حساب شرکتگزارشات سیستم چک و بانک
صورت چک های پرداختنی
صورتچک های دریافتنی
صورت چک های پرداختنی معوقه
صورت چک های دریافتنی معوقه
صورت وضعیت چک های عمل شده شرکت
صورت وضعیت چک های عمل شده اشخاص
صورت حواله های بانکی دریافتی
صورت حواله های بانکی پرداختی
صورت واریزی های نقد به بانک
صورت برداشت های نقد از بانک
صورت انتقال موجودی به بانک از بانک های دیگر
صورت هزینه های بانکی
طریقه نصب نرم افزار و کرک کردن آن:
بعد از دانلود کردن فایل محتویات پوشه CD Image  یعنی Rafe7.iso را با برنامه Nero رایت کرده و یا می توانید با نرم افزار های Virtual Drive آن را باز کرده و فایل SETUP را اجرا و نصب کنید. سپس بعد از نصب کردن برنامه داخل پوشه Crack رفته و فایل Rafe7.exe کپی کرده و جایگزین فایل Rafe7.exe در محل نصب برنامه رافع قرار داده و از این نرم افزار استفاده کنید.
توجه :  آسان دانلود هیچ گونه مسئولیتی نسبت به کپی رایت این برنامه ندارد . و تمام مسئولیت آن برای کاربر میباشد ! لطفاً برای حمایت از سازندگان این برنامه آن را خریداری کنید .

دانلود | Download دانلود | Download - حجم  16.6 مگابایت ( سرورهای آسان دانلود )
دانلود | Download 
دانلود | Download - حجم  16.6 مگابایت  ( سرورهای divshare)
پسورد | password پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 نام کاربری و رمز عبور برای ورود به برنامه : User name : Admin     Password : 1
 
منبع اطلاعاتسایت سازنده سایت سازندهمنبع : گیگا رایانه | آسان دانلود


برچسب‌ها: نرم افزار حسابداری, کرک نرم افزار حسابداری, دانلود نرم افزار حسابداری, نرم افزار حسابداری رایگان
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 17:28  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  | 

نرم افزار حسابداری میزان شرکت داده کاوان پارس

نرم افزار حسابداری

حسابداری مجموعه ای از اجزا به هم پیوسته در داخل یک سازمان یا موسسه را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل ، ثبت، طبقه بندی ، تلخیص رویدادهای مالی می نماید و اطلاعات حاصله را در قالب گزارشاتی در اختیار استفاده کنندگان درون و برون سازمانی قرار دهد. هدف این است که بتوان موقعیت سازمان خود را در بازارهای داخلی و جهانی ارزیابی کرده و با روشهای نوین و عملی به مشتریان خود بشناساند و درنهایت بتوان خروجی های سازمان خویش را در قالب گزارشات مدون و استاندارد جهت استفاده مدیران سازمان و سهامداران در اختیار آنها بگذارد. از مهمترین ابزاری که می تواند چنین امکاناتی را در اختیار سازمان قرار دهد نرم افزار حسابداری می باشد که به عنوان هسته اصلی سیستم خاص وظیفه جمع آوری و یکپارچه سازی نتایج عملیات و کلیه فعالیت های انجام شده در سطح سازمان را به عهده دارد. شرکت داده کاوان پارس با هدف تامین نیازهای موسسات و سازمان ها طرف قرارداد و با اتکا به دانش متخصصین حسابداری و مالی و مهندسین نرم افزار خود نرم افزار حسابداری میزان را ارائه می نماید.

ویژگی و امکانات نرم افزار حسابداری میزان:

* معرفی سر فصل حساب در سطوح گروه اصلی ، گروه فرعی ، کل ، معین، تفصیلی و سطح به صورت شناور

* دارای تسهیلات لازم جهت ورود اطلاعات سند به ساده ترین روش ممکن.

* گزارش خلاصه اسناد ماهانه جهت ثبت دفاتر قانونی

* امکان ایجاد سر فصل های جدید و مشاهده گردش حساب ها در زمان صدور سند حسابداری.

* مشاهده و چاپ مانده حساب ها و امکان دسترسی سریع از مانده به گردش عملیاتی دفاتر حسابداری.

* مشاهده و چاپ فهرست اسناد مدت دار به ترتیب سر رسید با اعلام شماره و نام ذینفع.

* صدور ذخیره و حذف اتوماتیک اسناد سود و زیان ، افتتاحیه و اختتامیه در زمان مورد نظر.

* امکان معرفی ، اصلاح و حذف دوره های مالی با تعداد نامحدود و تعیین محدوده زمانی دلخواه.

* امکان معرفی و نگهداری حساب های چند شرکت مختلف با تعداد نا محدود به صورت مجزا روی یک سیستم.

* امکان تعریف ، اصلاح و حذف حساب ها در سطوح گروه ، کل، معین،تفضیلی و سطح شناور.

* امکان کپی سند حسابداری در یک سند جدید.

* مشاهده خلاصه اسناد حسابداری و امکان حذف و اصلاح اسناد مورد نظر.

* ارائه تراز آزمایشی دو ، چهر،شش ستونی در هر محدوده زمانی و برای کلیه حساب ها (در کلیه سطوح) و همچنین معین های یک حساب کل یا تفضیلی های یک حساب معین.

* ایجاد اسناد بصورت موقت و دائم

* تعریف مراکز هزینه به تعداد دلخواه با امکان اصلاح ، حذف و جستجو.

* امکان مشاهده و چاپ سرفصل های کل، معین و تفضیلی به همراه کد بندی آن ها.

* امکان وابسته کردن هر کد حساب سند به مراکز هزینه ، یا تفضیلی شناور مربوطه.

* بستن حساب های موقت و صدور سند سود و زیان و سند اختتامیه به صورت خودکار در پایان هر دوره مالی.

* نمایش ترازنامه و تراز سود و زیان مطابق با استاندارهای حسابداری.

* امکان جستجو بسیار ساده و سریع حسابها بر اساس نام حساب ها و کد حساب ها و امکان پیشنهاد کد مورد جستجو (Auto complete)

* امکان تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات نرم افزار حسابداری در مسیر دلخواه (فلاپی ، فلش، دیسک، هارد دیسک و...) به همراه فشرده سازی

* نمایش جمع مبالغ بدهکارو بستانکار و میزان اختلاف آن برای هر سند و امکان استفاده از کلیدها ی میانبر  جهت درج مانده سند یا مبالغ سطر قبلی سند.

* امکان ثبت واحد سازمانی به هر سطر سند و تهیه گزارشات حسابداری برای هر واحد سازمان. 

* امکان تعریف مدیر نرم افزار حسابداری و کاربران با سطح دسترسی متفاوت(به ریز عملیات)

* امکان مشاهده مانده حساب های کل و معین و تفصیلی و دسترسی راحت (با دوبار کلیک از کل به معین و از معین به تفضیلی)

* امکان ثبت عملکرد کابران و مشاهده آن توسط مدیر نرم افزار حسابداری.

* امکان تعریف شرح تکراری در هنگام صدور سند نرم افزار حسابداری با استفاده از کلیدهای میانبر در هنگام صدور سند.

* امکان چاپ سریع گزارشات و اسناد نرم افزار حسابداری .

* امکان پیش نمایش چاپ در تمام گزارشات نرم افزار و امکان چاپ گرفتن از یک صفحه دلبخواه با تمامی چاپگرهای قابل شناسایی در محیط ویندوز.

* امکان باز کردن هم زمان تمام فرم ها در محیط نرم افزار حسابداری و تغییر اندازه و موقعیت فرم ها.

* امکان انتقال سر فصل های حسابداری، مراکز هزینه و اسناد مالی از یک شرکت به شرکت دیگر.

* امکان انتقال گروهی اسناد حسابداری در شرکت های مختلف و دوره های مالی مختلف.

* امکان تبدیل هر گزارش دلخواه به فایل EXCEL و ارسال آن به ایمیل.

* امکان تهیه گزارشات تراز به تفکیک مراکز هزینه و بصورت کلی.

* امکان گزارش دفتر حسابداری از مراکز هزینه در نرم افزار حسابداری.

* امکان تراز تفکیکی معین های یک حساب کل یا تفضیلی های یک حساب معین.

* امکان ثبت تعداد پیوست ها برای هر سند حسابداری.

* قابلیت تعریف 4 آیتم برای تایید کنندگان و تهیه کنندگان سند نرم افزار حسابداری و چاپ در سند حسابداری نرم افزار.

* امکان مرتب سازی اسناد نرم افزار حسابداری براساس تاریخ سند.

* امکان تهیه گزارشات نموداری ، میله ای و دایره ای ماهیانه از حساب ها.

* امکان جستجو مبالغ و شرح خاص در تمام اسناد صادر شده.

* معرفی سرفصل حساب در سطوح گروه اصلی،گروه فرعی، کل، معین ، تفصیلی و تفصیلی 2 ( بصورت شناور)

* دارای تسهیلات لازم جهت ورود اطلاعات سند به ساده ترین روش ممکن.

* گزارش خلاصه اسناد ماهانه جهت ثبت دفاتر قانونی.

* امکان ایجاد سرفصل های جدید و مشاهده گردش حساب ها در زمان صدور سند حسابداری.

* مشاهده و چاپ ماندۀ حساب ها و امکان دسترسی سریع از مانده به گردش عملیاتی دفاتر حسابداری.

* مشاهده و چاپ فهرست اسناد مدت دار به ترتیب سررسید با اعلام شماره و نام ذینفع.

* صدور، ذخیره و حذف اتوماتیک اسناد سود و زیان، افتتاحیه و اختتامیه در هر زمان موردنظر.

* وسایر گزارشات استاندارد موردنیاز کاربران و مدیران...

نرم افزار حسابداریمالی (ویژه کلیه مشاغل شرکت ها)

نرم افزار حسابداری  پیمانکاری (دارای مرکز هزینه و ...)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی.

نرم افزار حسابداری سفارشی .

 

تصویر صدور سند حسابداری نرم افزار :

سند <a href='http://www.hesabdari-mizan.com/product4.aspx'>نرم افزار حسابداری</a>

 

پیش نمایش چاپ سند نرم افزار حسابداری :

چاپ سند <a href='http://www.hesabdari-mizan.com/product4.aspx'>نرم افزار حسابداری</a>

 

گزارش تراز کل نرم افزار حسابداری :

تراز <a href='http://www.hesabdari-mizan.com/product4.aspx'>نرم افزار حسابداری</a>

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن 88850632-88850635-88850640تماس حاصل فرمایید.

لینک منبع : نرم افزار حسابداری میزان

برچسب‌ها: نرم افزار حسابداری, برنامه حسابداری, نرم افزار حسابداری میزان
+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۱ساعت 14:54  توسط KVL HTCHV PSHFNHVD  |